iPhone 16 Serisi Tasarımı gözler önüne seriyor

Sıradaki içerik:

iPhone 16 Serisi Tasarımı gözler önüne seriyor

e
sv

Snapdragon 7s Gen 3 ile yeni bir akıllı telefon piyasaya sürecek

111 okunma — 31 Mayıs 2024 01:28
Snapdragon 7s Gen 3 ile yeni bir akıllı telefon piyasaya sürecek

Snapdragon 7s Gen 3 ile yeni bir akıllı telefon piyasaya sürecek Akıllı telefonların ve diğer ürünlerin piyasaya sürülmesi söz konusu olduğunda Xiaomi durdurulamaz görünüyor. Xiaomi’nin alt markası Redmi, çok yakında piyasaya sürülecek yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmalara başladı. Ürünün kameralara odaklanacağı ve pazara oldukça yeni bir yonga seti olan Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 tarafından destekleneceği bildiriliyor.

Redmi, Snapdragon 7s Gen 3’lü yeni bir cihaz hazırlıyor

Çin mikroblog platformu Weibo’daki ünlü ihbarcı Dijital Sohbet İstasyonu, Redmi’nin yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor . Cihaz hafif ve ince olacak. Ana odak noktası kameralar ve fotoğrafçılık olacak. Ayrıca cihaz 1,5K çözünürlüklü OLED ekrana sahip olacak ve SM7635 yonga setinden güç alacak. SM7635, Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3’ten başkası değil.

İnternette cihazla ilgili başka bilgi yok. Dolayısıyla hangi cihazla rekabet edeceğini, hangi fiyatı hedefleyeceğini tam olarak söyleyemeyiz. Ancak Snapdragon 7s Gen 3 tarafından destekleneceği ve Redmi’nin her zaman rekabetçi fiyatı hedeflediği göz önüne alındığında, orta seviye veya üst orta seviye bir cihaz olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca Redmi Note 13 serisinin Çin’de piyasaya sürülmesinden bu yana epey zaman geçti. Bu aynı zamanda geliştirilmeyen cihazın Note 14 serisine ait olabileceğine de işaret ediyor. Cihaz hala kapalı test aşamasında ve piyasaya sürülmesi birkaç hafta, hatta aylar alacak. Referans olarak Redmi Note 13 Pro, Eylül 2023’te Çin’de duyuruldu.

Redmi Note 13 Pro, Snapdragon 7s Gen 2 tarafından desteklenmektedir ve bu nedenle halefinin Snapdragon 7s Gen 3’e sahip olmasını beklemek yanlış değildir. Ayrıca 200 megapiksel Samsung ana kamera, son olarak 8 megapiksel ikincil ultra geniş kamera ve 2 megapiksel makro kamera ile eşleştirilmiş iyi bir kamera kurulumuna sahip. Cihaz, kameraya da odaklanan yakında çıkacak Vivo S19 serisiyle oldukça iyi rekabet edebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli