Google arama sonuçlarında sürekli kaldırmaya karar verdi

Sıradaki içerik:

Google arama sonuçlarında sürekli kaldırmaya karar verdi

e
sv

Samsung Galaxy S25 Ultra’nın temel özellikleri

194 okunma — 01 Temmuz 2024 03:29
Samsung Galaxy S25 Ultra'nın temel özellikleri

Samsung Galaxy S25 Ultra’nın temel özellikleri

Samsung Galaxy S25 Ultra’nın temel özellikleri Yetkili Twitter içeriden Ice Universe, Galaxy S25 Ultra’nın bir takım özelliklerini ortaya çıkardı. Görünüşe göre Samsung’un en iyi amiral gemisi ciddi anlamda değişecek.

 Raporlar doğruysa  , yenilik köşeleri yuvarlatılmış bir kasa alacak – cihazların tasarımı 2016 Galaxy Note 7’ye benzeyecek. Bu sayede akıllı telefonun kullanımı daha kolay olacak – ele büyük gelmeyecek şekilde tasarlacak,

Ayrıca içeriden biri, Galaxy S25 Ultra’nın Galaxy Ultra serisinin en ince akıllı telefonu olacağını söyledi. Cihazın kasasının kalınlığı ise sadece 8,4 mm olacak. Karşılaştırma için: S21, 22 ve 23 Ultra’da bu gösterge 8,9 mm’ye ve S24 Ultra – 8,6 mm’ye eşitti.

Samsung Galaxy S25 Ultra Galaxy S25 akıllı telefonlarının Qualcomm yerine MediaTek işlemcilerle donatılacağına dair söylentiler hâlâ mevcut. Gerçek şu ki Snapdragon 8 Gen 4, markanın tarihteki en pahalı yonga seti olmayı vaat ediyor ve Samsung, amiral gemilerinin fiyatını düşük tutmak için daha uygun fiyatlı işlemcilere geçmek istiyor. Böyle bir kararın üretkenliği etkilemesi pek olası değildir ancak artan fiyatların önlenmesini mümkün kılacaktır.

Samsung Galaxy S25 Ultra İlk raporlar, Samsung’un Galaxy S25 Ultra’daki kameraları gözle görülür şekilde “artırdığını” ileri sürdü. Şirket nihayet 10 ve 12 megapiksel sensörlerden kurtularak çözünürlüğü 50 megapiksele çıkaracak.

Samsung’un Ocak 2025’te yeni bir amiral gemisi serisini tanıtması bekleniyor ve o zamana kadar Koreli marka Galaxy S24 FE’yi piyasaya sürmeyi planlıyor. Tasarım ve dolguyu bu yıl en iyi Galaxy modellerinden alacak, ancak maliyeti çok daha düşük olacak.

Samsung’un 2024 yılı için planladığı daha birçok yeni ürün var. Temmuz ayında yeni nesil sofistike akıllı telefonlar, Apple Watch Ultra ile yarışacak yeni bir saat ve ilk akıllı yüzük olan Galaxy Ring duyurulacak. Ve sonbaharda şirket, esnek ekrana sahip iki ucuz akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planlıyor.

Teknoloji Haberleri içeriklerimize Buradan ulaşabilirsiniz. Kaynak

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli