YouTube, izleyiciler ve blog yazarları yeni özelliği test ediyor

Sıradaki içerik:

YouTube, izleyiciler ve blog yazarları yeni özelliği test ediyor

e
sv

Google Pixel Watch 3 XL yeni bir tasarım görüntülendi

230 okunma — 18 Haziran 2024 05:10
Google Pixel Watch 3 XL yeni bir tasarım görüntülendi

Google Pixel Watch 3 XL yeni bir tasarım görüntülendi

Google Pixel Watch 3 XL yeni bir tasarım görüntülendi Google şirketi, yeni akıllı saat Pixel Watch 3’ün duyurusuna hazırlanıyor. Bu arada, ağda yakında çıkacak yenilik olan Pixel Watch 3 XL’in büyütülmüş versiyonunun yüksek kaliteli görselleri ortaya çıktı. Onleaks olarak da bilinen tanınmış ağ muhbiri Steve Hemmerstoffer (Steve Hemmerstoffer), AndroidHeadlines konu kaynağıyla birlikte bu görüntüleri yayınladı. Ayrıca gelecekteki saatin üç boyutlu bilgisayar modelinin yer aldığı bir video da sundular.

Kaynağa göre, Google Pixel Watch 3 XL ekranının köşegeni 1,45 inç olacak ve bu, 1,2 inçlik Pixel Watch 3’ten ve önceki nesil Pixel Watch’lardan önemli ölçüde daha büyük olacak.

Ayrıca Pixel Watch 3 XL daha kalın olacak. Google, saat kasasının kalınlığını 13,89 mm’ye çıkaracak. Saatin genel boyutları 45 x 45 x 13,89 mm olacaktır. Bunun daha büyük bir pil kapasitesine ve daha fazla sensöre olanak sağlaması bekleniyor.

Kayış bağlama sistemi de biraz değişecek. Bu, Pixel Watch 3 ve Pixel Watch 3 XL bantlarının birbirinin yerine kullanılamayacağı anlamına geliyor. Ayrıca Pixel Watch 2’deki eski kayışların yeni üründe kullanılması mümkün olmayacak.

Steve Hemmerstoffer, çeşitli akıllı telefonların duyurulmadan önce güvenilir görsellerini oluşturma konusunda uzun bir geçmişe sahip. Bu tür sızıntılar arasında Samsung Galaxy S21, Huawei Mate 40, Pixel 5, Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL ve diğerlerinden bahsedebiliriz.

Google içeriklerimize Buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli